FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Říjen 2009

První fotky Toma z In Between Waves!

31. října 2009 v 19:57 | Peťula-Suzi |  Tom Felton
  • Herec Tom Felton oznámil na svém Twitter účet na začátku tohoto měsíce, že by se měl podílet v praxi střílení na jeho nadcházejícím surfařském filmu , In Between Waves. První fotky z tohoto natáčení, které bylo přijaty dne 18.října v Dorsetu máte níže.

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Dan propůjčií hlas v dokumentu o holocaustu!

31. října 2009 v 19:55 | Peťula-Suzi |  Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe propůjčil svůj hlas jako vypravěč v krátkém dokumentárním filmu organizace HMD Dědictví naděje (The Legacy of Hope), který vznikl pro vzdělávací účely při příležitosti památného dne holocaustu (Holocaust Memorial Day; HMD).

Dokument nám představuje tři oběti holocaustu, které vypráví, jak přežili holocaust a jak začali nový život v Británii.
Každý přežitý člověk se s námi podělí se svým osobním příběhem ztráty, přežitím, obnovy a síly a na závěr vyzvou diváky, aby se staly součástí "dědictví naděje", aby přispěly k vytvoření spravedlivějšího a tolerantnejšieho světa. Daniel Radcliffe v roli vypravěče osadí každý příběh do historického kontextu. Organizace HMD patří mezi ty, které Daniel Radcliffe podporuje.

Památný den holokaustu se v UK připomíná 27. ledna, na výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi roku 1945


Natáčení nové velké scény???

31. října 2009 v 19:52 | Peťula-Suzi |  Film
Chris Rankin (Percy Weasley) na svém twitter účtu zveřejnil zprávu (status), kterou rychle přebírají všechny HP stránky světa.

Chris píše: "Jsem v hotelu, těším se na zítřejší natáčení, ačkoliv nejsem nadšený z budíčky o páté ráno ... zítra bude na natáčení 43 důležitých postav ...!"

Vyvstávají dvě základní otázky:
a) O jakou scénu půjde? Zdá se, že začíná Bitva o Bradavice!
b) Kdo přesně patří do té skupiny 43 postav? Hm, tolik možností!


SEZNAM SB!!!

31. října 2009 v 19:17 | Jaňula-Suzi |  SBčka
Tak jsm moooc ráda za to, jak dopadlo třídění!!!
Zazapsali se totiž skoro všichni! Nezapsali se jen tři sb, ale jelikož je mám celkem krátkou dobu, tak si je nechám.
Podívejte se níže!


Seznam SB:


♥♥♥Hermionka♥♥♥
www. harra.blog.czLillyanne

*lucka blackova*
www.potterharry.blog.cz - nové SB

♥♥Veronika♥♥
www.potterworld.blog.cz/


Hermiona Grangerová
dumbledor-army.blog.cz
verky
www.verky.blog.cz

Potterofilka


Lily
Snad mi tam nikdo nechybí ;)

Happy Halloween!!

31. října 2009 v 18:57 | Jaňula-Peťula-Suzi |  SBčka


pro nás

31. října 2009 v 18:30 | Jaňula-Suzi |  Moje ceny
Od mého sbnka!! (dumbledor-army.blog.cz) Díky moooc!:)

Dokonale šílená

28. října 2009 v 21:58 | Jaňula-Suzi |  Nezařazeno
Asik jsem divná, ale normálně mi připadá , že mám ve filmech radši záporné postavy , než kladné!:) Třeba Bellatrix, nebo Viktoria ...:) Vážně dokonalost! Jsou tak dokonale šílené! Už jenom ty herečky, vážně Helenu a Rachelle obdivuji! A malé video nazávěr- jako důkaz o Viktoriině dokonalé šílenosti
:D

John slaví!

28. října 2009 v 19:02 | Peťula-Suzi |  Narozeniny a úmrtí
Včera, 27.října, oslavil své krásné kulaté 70. narozeniny představitel ducha nebelvírské věže Skoro bezhlavého Nicka John Cleese! Všechno nejlepší, Johne!
Svatba Billa a Fleur již brzy!

26. října 2009 v 18:59 | Peťula-Suzi |  Film
Svět obletěla zpráva o tom, že brzy by se měly objevit podrobné informace ohledně svatby Fleur Delacourová (Clémence Poésy) a Billa Weasleyho (Domhnall Gleeson) v Doupěti.
Novinkou pro nás je to, že v knižním vydání sedmého dílu ságy se vůbec nezmiňuje přítomnost Madame Maxime (Frances de la Tour) na svatbě. Herečka, kterou jsme naposledy mohli vidět v ohnivém poháru si zahraje znova.

Další informace se týká bratrů Weasleyových.
Bill Weasley bude mít na obličeji škrábance, důsledek jeho nebezpečného povolání a George Weasley bude mít provázané chybějící ucho, o které přišel během bitvy při převozu. A v neposlední řadě zde máme informace o Hermioně a rodičích. Tvůrci slibují zajímavou scénu při změně vzpomínek!


Nový trailer Blu - ray k HBP

26. října 2009 v 18:58 | Peťula-Suzi |  Fotky 6
Amazon.com zveřejnil nový trailer na rozšířenou Blu-Ray verzi filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve, v němž kromě známých záběrů z filmu můžeme vidět i několik pohledů do zákulisí - Alfiho Enocha (Dean Thomas) a Matthewa Lewise (Neville Longbottom) jakož i ústřední trio v pauzách během natáčení a zejména Ruperta Grinta (Ron Weasley) při natáčení famfrpálových scén. Navíc zjistíte i to, proč bychom vlastně měli přejít na blu-rayharrypotter-world.blog.cz

Nemocná....:-(

26. října 2009 v 9:46 | Peťula-Suzi |  Nezařazeno
Ahojky, tak jak se všichni máte? Já špatně i dobře.Mno jasně, žedobře kvůli tomu že nemusim do školy, protože sem "nemocná" V podstatě mi už teď skoro nic neni, jen včera jsem tak trošku zvracela a měla horečku. Mno a špatně? Protože kvůli tý zatracený nemoci nemůžu na volejbal...:-( V poslední době jsem na něm skoro závislá, protože už prostě v týhle zimě nemůžeme stát na zahradě a pinkat si, že jo. Jinak jsem úplně nadšená ze Superstar, konkrétně z MArtina Chodúra, uznáte, že včera ten Elvis neměl chybu. Smíchy jsem padala z postele...:-D Jinak se mi ještě líbí Monča Bagárová, ale včera se jí to moc nepovedlo. Ale CHodúr je už fakt hotovej zpěvák...:-D A co vy, jak se máte co děláte, kromě toho, že jste teď asi ve škole, nebo v práci?

HP vyhrával na Scream 2009!

24. října 2009 v 20:09 | Peťula-Suzi |  Film 6
Film Harry Potter a Princ Dvojí Krve získal ocenění Scream Awards v kategorii Nejlepší pokračování.


Ovšem tento článek nemá svůj název náhodou - seznam kategorií, ve kterých film neproměnil svou nominaci na vítězství je následující:
* Nejlepší fantasy film
* Nejlepší herec ve fantasy filmu - Daniel Radcliffe
* Nejlepší herečka ve fantasy filmu - Emma Watson
* Nejlepší speciální efekty
* Nejlepší padouch - Helena Bonham Carter (ts!)

Gratuluju!

"Harry Potter mi ničí život", tvrdí Harry Potter

24. října 2009 v 20:05 | Peťula-Suzi |  Co se jinam nevešlo
V Anglii žije skutečný Harry Potter. Film o kouzelníkovi mu ničí život!!

21. října 2009 17:25
LONDÝN - Seznamte se se skutečným Harrym Potterem - mužem, jemuž sága od J.K. Rowlingové zničila život.
"Dvacetiletý Angličan Harry Potter už několik let musí snášet posměšky od veřejnosti, telefonních společností a nyní dokonce i od jednoho fotbalového rozhodčího. To vše jen kvůli tomu, že se jmenuje stejně jako slavná knižní a filmová postava", píše deník The Sun.
Potter dokonce musel na první schůzce své přítelkyni ukázat pas, kreditní kartu i řidičák, aby mu uvěřila, že se tak skutečně jmenuje. Kvůli "potterovské" značce si prý ani nemohl zřídit účet na Facebooku.
Mladík má dokonce stejnou jizvu na čele jako jeho slavnější jmenovec. Nepřišel k ní však v důsledku čarodějné kletby, za tu jeho může obyčejný úraz
"Přál bych si, aby Rowlingová nikdy nepoužila pro svou knihu zrovna moje jméno. Ze začátku jsem si myslel, že by to mohla být zábava," říká Harry. "Ale teď už mi to připadá, jako kdyby na mě někdo seslal nějakou kletbu. Celý život se mi změnil. Lidé se mi buď smějí, nebo bývají až agresivní, když slyší jméno Harry Potter," dodává.

Na znamení, že Harry Potter Harrymu opravdu ničí žvot, Harry jednu tuto knihu roztrhal! A na důkaz své identity i ukázal občanku

homonimoHP_Scarpotter_03.jpg (13 KB)homonimoHP_Scarpotter_04.jpg (32 KB)normal_homonimoHP_Scarpotter_05.jpg (31 KB)
Nominace Prince na People´s Choice Awards

21. října 2009 v 19:16 | Peťula-Suzi |  Film 6
Harry Potter a Princ Dvojí krve byl nominován ve třech kategoriích na People's Choice Awards pro tento rok 2009. A to v Favorite Franchise, Favourite Movie a Favourite On Screen Team ( pro Daniela Radcliffa,Emmu Watson a Ruperta Grinta.

Show bude odvysíláná živě 6.ledna 2010 v americkém Los Angeles.Všem nominovaným hodně štěstí


HBP nominovaný na BBC Switch Live Award

21. října 2009 v 19:14 | Peťula-Suzi |  Film 6
Šestý díl Potter s podtitulem Princ Dvojí krve byl nominován na jednu z kategorií(Favourite flick) předávání cen BBC Switch Live award.Cílem ocenění,je aby oslavili věhlasný britský talent.ZDE můžete hlasovat pro film.

BBC Switch Live začal v loňském roce. Je to nezletilý masivní koncert, který se bude konat na stejném místě(minulý rok v Hammersmith Apollo) a to 8. listopadu od 12:20 pm - 6pm. Celé předávání se bude vysílat přes den na BBC Radio 1 od 7pm a bude se vysílat i v televizi a to15. listopadu na BBC1.