FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Září 2009

Je to Emms?

29. září 2009 v 20:46 | Jaňula-Suzi |  Fotky, videa, animace
Co myslíte je to Emma?? Pište do kometářů!!! :)
Cliquer ici pour revenir aux vignettes

Emma v časopisech

29. září 2009 v 20:40 | Jaňula-Suzi |  Fotky, videa, animace
gz6009cover_copy

Pokračování v CČ.


Emma "zlatým děvčetem" Británie?

28. září 2009 v 19:38 | Peťula-Suzi |  Emma Watson
Usilovná vysokoškolačka Emma Watson je opravdu v kurzu!
Naposledy to potvrdila svou návštěvou londýnského týdne módy, kde patřila mezi nejobletovanejší celebrity a lidi z oblasti módy udivovala svým vkusem. Za nejlepší outfit mnozí fajnšmekři označili právě její vyblýskané minišaty, ve kterých Emma zářila jako zlato a které z ní udělaly doslova a do písmene zlaté děvče Velké Británie.

Emma staráo svoji pověst nejen svým vzezřením, ale i komunikací, která je vzhledem k jejímu věku skutečně na vysoké úrovni.

Na přehlídkách se zúčastnilo mnoho známých osobností. Módní trendy si přišla podívat i dvojice z filmu Milionář z chatrčeFreida Pinto a Dev Patel, která tvoří pár i v reálném životě. Nechyběly herečky Gwyneth Paltrow, Mary Kate Olsen či Liv Tyler a samozřejmě ani Victoria Beckham. Právě s manželkou Davida Beckhama porovnávali Emmu a teenedžerka byla pro mnohé anglické internetové portály vítězkou jejich módního mikrosouboje. V budoucnu se možná právě Emma stane nástupkyní nynější módní ikony, které účesy i outfity ovlivnily ženy po celém světě.

I vy můžete hlasovat o dámu, která se Vám líbila více. Stačí kliknout na tento odkaz a hlasovat.Fanouškovské plakáty k HP7!

26. září 2009 v 20:00 | Peťula-Suzi |  Fotky
Ještě neuběhly pořádně tři měsíce od začátku natáčení do Relikvií a uý na internetu kolují "zaručeně pravé" plakáty...! Samozřejmě jde o práce fanoušků, některé povedené, jiné už méně. Každý, kdo zná Harryho Pottera, pozná fotky z předešlých dílů (mno považte, oni tam dali fotky z Ohnivého poháru!:-)) nebo z natáčení, které se už stačili objevit. Na plakáty se můžete podíva ZDE a ohodnotit, jestli se jim povedly, bo ne
Evanna o natáčení velké bitvy o Bradavice!

26. září 2009 v 19:44 | Peťula-Suzi |  Evanna Lynch
Na balónové události připomněli herci Matthew Lewis a Evanna Lynch probíhající natáčení filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Matt, nebo pokud chcete filmový Neville, si práci pochvaluje. Pro BBC řekl: "Natáčel jsem jen několik dní, které šly fantasticky ... Určitě byste neřekli, že je to poslední film ze série, atmosféra na place je elektrizující a všichni si toto období užíváme. "

Více se o natáčení rozrečnila Evanna, která si iv posledním dvoudílnou filmu zahraje Lenku Lovegoodovou. Prozradila, že natáčení je zhruba v polovině a zároveň potvrdila, že na vrcholných scénách celé série, tedy Bitvy o Bradavice, se dosud nezačalo pracovat. Začne se však již během letošního podzimu: "Velké věci teprve přijdou. To se mi líbí, protože, kdyby se natáčely na začátku, bylo by to proti celkovému vyznění. Natáčet budou kousek před koncem. "

Před kamery se již o pár dní vrátí většina hereckého obsazení. Svůj návrat na začátek října avizoval Davon Murray (Seamus), ale i dospělé hvězdy Alan Rickman (Severus Snape), Jason Isaacs (Lucius Malfoy) a Ralph Fiennes (Lord Voldemort). A několika měsíční natáčení Bitvy o Bradavice může začít ...Jsme v dalším kole SONC!

23. září 2009 v 19:13 | Peťula-Suzi |  Nezařazeno
Ahojky, tak už vás zase otravuju, ale nyní jde o všechno! Jsme v předposledním kole SONC a nutně potřebujeme hlásky pro Ruperta, tak please hlasujte TADY. Samozřejmě, že když budete potřebovat tak vm hlásnu...:-) Díky mooooccc

V Británii se budou vypouštět balonky...

23. září 2009 v 19:10 | Peťula-Suzi |  Film
...tak si na to zítra vzpomeňte! Hlavně si nemyslete, že jde jen o tak ledajaké balonky, budou to balonky VÝHERNÍ....Mno, ae kdyby to byla obyčejná výhra, tak to sem asi nebudu psát, jenže tady jde o balonky od Warner Bros, bude jich asi tisíc a vypouštět se budou na počet toho, že už brzo si budou moci objednat Prince Dvojí Krve na DVD/Blue-ray.

A jak se vlastně soutěží? NA každém balonku je připevněná kartička se speciálním kódem a onen kód budou soutěžící zadávat na tuto stránku (zatím nefunguje) a hned má šanci vyhrát! A co že tedy vyhraje? Návštěvu Leavesdenských studií! A samozřejmě to nebude jen tak obyčejná návštěva, ještě si bude moci ve filmu zahrát postavu na jednom z bradavických obrazů!

Balonky se budou vypouštět zítra u Miléniova mostu ve 13:00 londýnské času (u nás ve 14:00) Účastní se Evanna Lynch a Matthew Lewis a šťastní lapitelé balonků budo moci kódy zadávat o týden později, v den 1.října. Výherci budou oznámeni 7.prosince, v den vydání Prince na DVD

Zapojit se můžou pouze obyvatelé Británie starší 18 roků

A my, Češi, samozřejmě zase utřeme nos!

Brendan Gleeson dokončil natáčení v Relikviích a získal cenu Emmy!

23. září 2009 v 18:56 | Peťula-Suzi |  Co se jinam nevešlo
Brendan Gleeson (Alastor "Pošuk" Moody) má za sebou několik perných dní. Nejdřív během víkendu převzal cenu Emmy za nejlepšího herce v minisérii/filmu za roli Winstona Churchillla ve snímku Into the Storm. Gratulujeme.

Před několika dny navíc dokončil natáčení Relikvií smrti a o své poslední scéně prohlásil následující:
"Rozloučil jsem se s nimi před týdnem a půl. Byla to skvělá zábava, hrát Pošuka byla legrace."

Fotky Brendana předávání cen EMmy v celém článku

Suzie Toase opět jako Alekta Carrow!

23. září 2009 v 18:52 | Peťula-Suzi |  Film
Herečka Suzie Toase, která v Princi ztvárnila smrrtijedku Alectu Carrowovou, potvrdila, že si tuto roli zopakuje i v připravovaných Relikvicíh Smrti. Tentokrát navíc v pozici nové profesorky předmětu Život a zvyky mudlů na Bradavicích, do níž ji dosadí sám Voldemort
Přeloženou část rozhovoru pro portál Whats On Stage.com, v němž herečka mluví o Harrym Potterovi, máte v pokračování článku..


Emma na London Fashion Week - Burberry show (2009)

23. září 2009 v 18:46 | Peťula-Suzi |  Fotky, videa, animace
Emma Watson se objevila v Londýně, aby se mohla zúčastnit London Fashion Week, který právě probíhá. Fotky v pokračování článku jsou z Burberry show.

Emma je vzorná studentka

22. září 2009 v 18:34 | Peťula-Suzi |  Emma Watson
Emma Watson se v roli studentky v USA cítí dobře. Podle deníku Daily Express zahájila britská herečka první semestr na univerzitě Brown na Rhode Islandu uvolněně. Hermiona z příběhů o Harry Potterovi spolužákům předváděla, jak se umí zvednout z dřepu bez použití rukou. Po skončení semestru se znovu postaví před kameru v příběhu HP a Relikvie Smrti.
V prvé řadě se však bude podle vlastních slov věnovat studiu literatury. "Vím, že to zní neobvykle, ale já se opravdu ráda učím a čtu, když netočím HP. Nejlépe si odpočinout s knihou, " tvrdí herečka, jejíž filmová postava je známa jako vševědoucí šprtka.