FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Květen 2009


Obsazení Brumbálových sourozenců v HP7!

31. května 2009 v 19:59 | Peťula-Suzi |  Noví herci
Jedna z nejočekávanějších hereckých úkolů ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti je úspěšně obsazena. Mladého Albuse Brumbála si podle exkluzivních informacích stránky TLC zahraje osmnáctiletý herec Toby Regbo. Kromě toho se objevila nepotvrzena informace o obsazení role Albusovy sestry Ariany, kterou by měla ztvárnit Hebe Beardsall. Obsazení jejich dalšího bratra, mladého Aberfortha, je však zatím otázkou.

Díky rozdělení poslední knihy od J. K. Rowlingovej do dvou celovečerních filmů uvidíme na stříbrném plátně v Harrym Potterovi poprvé kromě hlavní dějové linie (v HP7 zničení horcruxů a Voldemorta) i několik vedlejších dějů odboček. Scéna (nebo scény) s mladým Albusem, Grindelwaldem a Ariano jsou toho nezvratným důkazem.


Nový herec do Relikvií!

31. května 2009 v 19:57 | Peťula-Suzi |  Noví herci
Podle nejnovějších potvrzených informací se herecké obsazení dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti rozšíří o další novou tvář.

Je jí Chase Armitage, který se kromě herectví věnuje i práci v oblasti filmového střihu, režie a bojových umění. Chase přiznal, že patří k těm hercům, kteří dosud neviděli žádnou z dosavadních filmových částí dobrodružství Harryho Pottera. Po obsazení však zvažuje, že si jejich dodatečně podívá.

Potvrdil také, že si zahraje jednoho ze čtyř lapáků, kteří budou v posledních filmech doprovázet Fenrira Greybacka. Podle knižní předlohy budou mít prsty i v zatčení hlavního tria av jeho přivedení do vězení u Malfoyovům. Své scény začne natáčet už příští týden. Připomínáme také, že Chase je již druhým potvrzeným lapačem. Prvníh byl představen už v březnu, je jím Nick Moran.
Nový plakát z HP6!

31. května 2009 v 19:45 | Peťula-Suzi |  Fotky 6


Scan z Popcornu - Emmin plakát!

31. května 2009 v 19:42 | Peťula-Suzi |  Fotky, videa, animace
Každý skalní fanoušek Emmy ať neváhá a běží do nejbližší trafiky, protože....v novém Popcornu číslo 06/2009 je nový plakát, co plakát, MEGA plakát!! Proč já se to dozvídám až v neděli večer???

Vzdaluji se...!

30. května 2009 v 20:09 | Jaňula-Suzi |  Nezařazeno
Jupí, školní výlet je tu!!! Jedeme se třídou na takové chaty . Byli jsme tam už minulý rok a bylo to bezva!!!! Moc se tam těším, konečně zase se třídou, mimo školu!!! Jupíííí! I když... pár jedinců by mohlo náhodou "onemocnět" a nejet... Bylo by to jednouduší, nebyli by tam hádky.... Ale co nadělám, musím být vděčná za to co mám:) Každopádně se tam moc těším a vrátím se v pondělí, tak papík!!
P.S. Peťula tu s vámi zůstává

Diplomek pro mne a pro Peťulu!

30. května 2009 v 11:03 | Jaňula-Suzi |  Moje ceny
Diplomek od Lillyanne, díky:)
A ty další jsem minule přehlédla:)


Nové plakáty Hermiony

28. května 2009 v 18:55 | Peťula-Suzi |  Hermiona Grangerová
Aspoň se mi zdá, že jsem je nikdy neviděla...

Matt poskytl další rozhovor!

27. května 2009 v 19:15 | Peťula-Suzi |  Matthew Lewis
Samozřejmě, začalo se nejnovějším trailerem, o kterém se Matthew vyjádřil, že je velmi dobrý, dále poznamenal, že šestý díl je mnohem temnější, zmínil se o jeho nepříliš šťastném konci a nevynechal ani Komediální prvky v Princi dvojí krve

Rovněž chvíli diskutoval o vývoji své postavy - podle něj se v Relikviích Smrti z Nevilla stává skutečný bojovník za svobodu.

Matt představil také svůj pohled za filmy a vyjádřil vděčnost za zkušenosti, které nabyl při jejich natáčení. V souvislosti s budoucností se vyjádřil, že má řadu nápadů a přátele v LA, o kterých doufá, že mu pomohou. Rovněž zmínil možnost přestěhování se do Londýna a zavzpomínal si na když si vychutnával prezentování krátkého filmu o zákulisí Harryho Pottera.
Povzdychol také, jaké smutné bude ukončit celou řadu, přičemž prozradil, že v závěrečném dvojfilmu nebude nosit svůj speciální kila-přidávající kostým, který měl v předchozích filmech. Pochválil se i novým tetováním, které si nedávno nechal udělat na rameni a které mu maskéra musí překrývat.

Matt hovořil také o tom, že už zvažoval i nějakou roli v divadle, ale obává se, že je příliš líný na to, aby se na divadlo skutečně dal. Zároveň doufá, že mu Nevillova významná role na konci Relikvií Smrti pomůže zvýšit herecký kredit. Dále upozorňuje, jak se jeho kamarádi a rodina ve vztahu k němu nezměnily a jak je nyní mnohem jednodušší setkávat se s přáteli z řad HP herců, že jsou již všichni starší a někteří již dokonce řidičem.
V neposlední řadě potvrdil, že již natáčel nějaké scény do Relikvíí Smrti, ale je to trochu matoucí, protože se při filmování skáče z natáčení jedné části do druhé. Na plac se vrátí v říjnu. Nedávno se trošku věnoval charitě a čeká ho další (13. září se v Leeds zúčastní charitativní běhu Run for Fun, výtažek ze kterého poputuje dětem v nouzi v UK av Africe), i nějaké hudební festivaly.


Princ dvojí krve - 153minut?

27. května 2009 v 19:09 | Peťula-Suzi |  Film 6
Podle jistých informací ze stránky hpana.com by měl být do kin přicházející Harry Potter a Princ dvojí krve dlouhý 153 minut. Podle všeho bylo obdrženo slovo od zahraničního distributora Warner Bros, který uvedl, že by Princ dvojí krve měl mít na délku 2 hodiny a 33 minut - 153 minut.

I když nic není potvrzeno, v souladu s předchozími filmy ze série by se jednalo asi o druhý nejdelší film z celé série.


Že bychom měli konečně z jedné z dlouhých knih i dlouhý film? Vždyť víte, jaké to bylo s Fénixem!

Nové fotky Evanny z photoshootu pro Ciarán Sweeney!

27. května 2009 v 19:08 | Peťula-Suzi |  Evanna Lynch

Konečně njaké fotky Evanny! Jsou opravdu super!

Nové fotky z photoshootu pro Matta Holyoka!

27. května 2009 v 19:06 | Peťula-Suzi |  Photoshooty
Dávno tomu již, co jsem zeveřjňovala scan zu Empire magazin, na kterém byl photohshoot tria pro Matta Holyoka...A nyní se konečně objevily fotky právě z tohoto photoshootu.

Můžete se na ně podívat v pokračování článku.

Nové fotky z příprav na natáčení HP7!

26. května 2009 v 19:41 | Peťula-Suzi |  Fotky
Na nové fotky z příprava na natáčení HP7 se můžete podívat v pokračování článku. Přípravy probíhají v Swinley, v lese a prozatím není jasné, které scény se zde natočí.

Dan dostal cenu za Equus!

26. května 2009 v 19:39 | Peťula-Suzi |  Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe byl nedávno nominován na dvě ocenění za svůj výkon v divadelní hře Equus (a několik nominací získala i samotná divadelní hra).

O výherních rozhodovali svými hlasy příznivci divadelních her a muzikálu na stránce Broadway.com a díky nim Daniel zvítězil v obou svých kategoriích: Oblíbený herec v hlavní postavě v broadwayské hře a Oblíbený zlomový výkon (mužský).


Hra Equus získala cenu v kategorii Oblíbené obnovené představení na Brodwayi

Všechno nejlepší, Heleno!

26. května 2009 v 19:37 | Peťula-Suzi |  Narozeniny a úmrtí
Dnes sla sví 43.narozeniny představitelka Smrtijedky Bellatrix Lestrangeové Helena Bonham Carter! Všechno nejlepší, Heleno!