FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Duben 2009

Emma o natáčení HBP!

29. dubna 2009 v 19:38 | Peťula-Suzi |  Emma Watson
Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince Dvojí Krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují ..."

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Lavender, která si umínila tisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila celý vyvíjející se jejich vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoho lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Lavender, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Ja osobne jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy. "

Když si vzpomenete na časy, kdy se Princ natáčell, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty byla scéna na famfrpálovém hřišti a když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert umí všechno špičkově načasovat, tak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Lavender doslova bojují.
Scéna, kdy zemřel Dumbledore se nakrúcala v jednu mrazivou noc, všichni jsme pomrzli ale bylo to smutné, opravdu. "


Na závěr se Emma ještě pro časopis vyjádřila také o režisérovi Davidu Yatesovi.
Ten musí mít z Emmy radost. ;)

"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco své, jiný lusk. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím.


Ti noví i ti staří herci v HP7!

29. dubna 2009 v 19:34 | Peťula-Suzi |  Noví herci
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:

První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

Více v článku.

Matt začne natáčet už v říjnu!

29. dubna 2009 v 19:32 | Peťula-Suzi |  Matthew Lewis
Na Calgary Comic and Entertainment Expo v Kanadě potvrdil Matthew Lewis svou účast ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti II., ve kterém už klasicky bude hrát Nevillea Longbottoma. Své scény byl měl začít natáčet v říjnu.
Matt se také zmínil, že ve filmu by měla vystupovat i Nevilleova babička, kterou by si ráda zahrála Judi Dench. Prý by také jeho postava měla být štíhlejší, rozlobenější a více rock and rollová.

,,Mým největším přáním ohledně sedmé knihy bylo, aby Neville zabil Bellatrix, ale to opravdu není jeho styl."


Nové fotky Lasturové vily!

29. dubna 2009 v 15:00 | Peťula-Suzi |  Fotky
V CČ se můžete podívat na nové fotky ze stavby Lasturové vily.

Sčítaní lidu ;)

28. dubna 2009 v 17:26 | Jaňula-Suzi |  Nezařazeno
Rozhodla jsem se udělat takový pokus, blogů o HP musí už být spousta, co takhle udělat sčítání lidu? Nebo alespoň těch blogů, které jsou alespoň trochu o HP.

Jak na to:
1. Zkopíruj tento článek k sobě na blog.
2. Zapiš svůj blog do seznamu (ne jako odkaz a bez ikonky), nezapomeň před něj napsat číslo a za něj do závorky admina/y.

DŮLEŽITÉ:
Sčítání trvá do 1.7.2009. Pokud máš tento článek na svém blogu zveřejněný max. 2 dny před tímto datumem, kontaktuj prosím domovskou stránku Brumbálovy armády.

SEZNAM:

1. brumbalova-armada.blog.cz (Lillyanne)
2. suziinblog.blog.cz (Jaňula a Peťula-Suzi)

Děkuji za spolupráci.


Prosím, nepozměňuj tento článek! Díky.

Nové fotky Rupa ze soukromí

28. dubna 2009 v 17:22 | Jaňula-Suzi |  Fotky, animky, videa
Na další fotky Ruperta v Londýně s jakousi dívkou se můžete podívat v pokračování čláku!!!

Nový herec v HP7!

27. dubna 2009 v 19:32 | Peťula-Suzi |  Noví herci
  • Dalším novým hercem, kterého uvidíme ve zfilmovaných Relikviích smrti je Pete Perry. V závěrečném filmu dostal malou vedlejší roli. Na jeho oficiální stránce se píše: "Není tomu tak dávno, co Pete cestoval do Leavesden Studios, aby se zúčastnil 18 hodinovém natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti."

    Ačkoli nevíme, koho přesně ve filmu ztvárnil, k dispozici máme jeho fotku ve filmovém kostýmu. .
    Koho by si mohl podle vás zahrát?


Emma mezi 100 nejkrásnějšími ženami světa!

27. dubna 2009 v 19:29 | Peťula-Suzi |  Emma Watson
MSN Entertainment informovalo, že Emma Watson se už třetí rok po sobě umístnila v řebříčku 100 nejsexy žen na světě. Tento rok jí patří pěkné 47. místo. Její umístnění jsou však trochu kolísavá, minulý rok se umístnila na 33. místě a v roce 2007 až na 98. příčce.

Celý řebříček najdete zde.


Potter nesmí v narozeninoivém portfoliu v Empire chybět!

26. dubna 2009 v 20:00 | Peťula-Suzi |  News
Aktuální číslo časopisu Empire, je čestným číslem připraveným při příležitosti 20. narozenin časopisu. Šéfredaktor tohoto čísla nebyl nikdo jiný než slavný režisér Steven Spielberg (který se měl původně podílet na filmovm zpracování Harryho Pottera, díky čemuž se k filmu dostal jeho dvorní skladatel John Willliams, kterému mj. vděčíme za Hedvigh theme).
Součástí tohoto speciálního čísla je i Narodeninové portfolio, které chce vzdát hold některým z nejikoničtějších momentů uplynulých 20 let ve světě filmu. Samozřejmě, Harry Potter nemůže chybět.
Radcliffe! Watsonová! Grint!
Vstali z postele nekřesťansky zavčasu, aby pro nás udělali toto. Ať jsou požehnáni. - Poznámka k miniobrázku v obsahu časopisu

* A při samotné fotografii jsou vyjádření herců:
Daniel Radcliffe:
Být součástí tohoto speciálního vydání vytvořeného Stevenem Spelbergem je čest. Když se ohlédnout na uplynulá léta, které jsem strávil s Harry Potterem, pro mě je výjimečná - a platí to pro dnešek stejně jako pro první filmovací den prvního filmu - atmosféra na natáčení. Vedle těžké práce, vždy to bylo místo plné žertů a smíchu. Vyrostl jsem s mnoha členy štábu, kteří stále pracují na těchto filmech, a moci se k nim každý rok vracet je obrovské privilegium.
Emma Watson: Když jsme natáčeli první film, zemřel mi můj milovaný křeček Milly. Naši rekvizitáři mi tehdy vyrobili dřevěnou truhličku vyloženou sametem s nápisem Milly v přední části. Nemyslím, že nějaký křeček měl někdy lepší doprovození na poslední cestě.
Rupert Grint: Jsem tak hrdý na to, že jsem součástí potterovek, a ještě hrdší na to, že reprezentuji zrzky.

5 fotek z Potter výstavy v Chicagu!

26. dubna 2009 v 19:35 | Peťula-Suzi |  Ostatní
Výstava začne v Chicagu už tenhle čtvrtek - 30. dubna a potrvá až do 27. září 2009. Následně bude putovat po více místech v USA. Na pět fotek se můžete podívat v pokračování článku.

U mě depka a co u vás?

26. dubna 2009 v 19:31 | Peťula-Suzi |  Nezařazeno
Ahojky, lidišky, nějak jsem neměla co dělat...:-( Tak píšu, mám nějakou depku....Zejtra zase do školy, ale aspoň že je v pátek svátek, jupíííííí! A co jinak u vás novýho? Kdyby mi to někdo chtěl říct z .....ehm.....očí do očí asi ne, ale třeba z klávesnice na monitor...:-) tak písněte na icq...449-147-451. Tak teď se du mrknout po nějakých článcích. Takže zatím!

Data premiér Prince!

25. dubna 2009 v 20:02 | Peťula-Suzi |  Film 6
Společnost Warner Bros. právě potvrdila definitivně přesunuty premiéry filmu Harry Potter a Prince Dvojí krve ve světě. Situace vypadá následovně: Světová premiéra bude již 6. července 2009 v Japonsku. Evropská premiéra, která se uskuteční již tradičně v londýnském kině Odeon, byla přesunuta na 7. července. Do USA dorazí nejnovější film 8. července, americkou premiéru bude hostit slavný New York.

Premiéra Prince Dvoj Krve byla přesunuta již počtvrté, co šestému filmu v porovnání s ostatními Potter-filmy přineslo nelichotivé prvenství.
Slovenská premiéra zůstává zatím nezměněna:čtvrtek 16. červenec.


Evanna začne natáčet už v květnu!

25. dubna 2009 v 20:01 | Peťula-Suzi |  Evanna Lynch
Evanna Lynch, která od Fénixově rádu ztvárňuje postavu podivínky Luny Lovegoodové, přijala pozvání do rádia One, relace Tubridy Show.
Na začátku se zmínila o počátcích její herecké kariéry. Co vás však bude zajímat asi nejvíce, slovíčka padli i o Relikvie Smrti, při čemž Evanna potvrdila, že začne natáčet již začátkem května. Je to pravděpodobné, protože 11. května se začne točit scéna s Lasturovým domečkem ve Walesu, kde Luna podle knižní předlohy působí. Nicméně, nemůžeme potvrdit, zda se Evanna zúčastní právě na tomto natáčení.

Danův rozhovor pro The Daily Record

25. dubna 2009 v 19:59 | Peťula-Suzi |  Daniel Radcliffe
Ani Dan nezaostává za svými hereckým kolegy a proto se skotským novinám The Daily Record podařilo pořádně ho vyspovídat. Nehovořil o příchozím šestém filmu, ale spíše o celé své herecké kariéře.

Dozvíte se například to, že se nemůže dívat na předchozí Potterovky, lebo je to jako dívat si svoje fotky z úplného dětství. Daniel Radcliffe se přiznal, že si nemůže prohlédnout první Potterovky, protože je to jakoby se díval na svoje fotky z úplného dětství.
Tento známý herec měl jen 11 let, když jej vybrali, aby ztvárnil čarodejnickeho chlapce ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Psal se rok 2000.

Pokračování v článku


Rupert o hraní famfrpálu!

24. dubna 2009 v 18:49 | Peťula-Suzi |  Rupert Grint
Stejně, jako i redaktoři ze SnitchSeeker.com, i jistá Vanessa Davies z fanouškovské stránky o Harrym Potterovi Mugglenet.com připravila pro všechny stručnou reportáž o její návštěvě v Leavesden Studios. Tentokrát jsme pro vás přeložili kratší zpověď Ruperta Grinta, podle kterého bude famfrpál naprosto úžasný!

Vanessa popisuje svůj příjezd do studií v lednu 2008: "Seděla jsem v jedné místnosti s desítkami dalších novinářů, který netrpělivě čekali na Ruperta. Všichni jsme s ním chtěli mluvit o jeho prvním 'létu' na koštěti."

Rupert hned zareagoval: "Famfrpál bude opravdu úžasný, nejlepší, jaký jste doposud viděli. Náš kousek týmu dělá neuvěřitelné věci, opravdu neuvěřitelné věci. "
Čtěte dále v celém článkuNový photoshoot tria pro Empire Magazin!

24. dubna 2009 v 18:46 | Peťula-Suzi |  Photoshooty
Trio nafotilio nový photoshoot pro Empire Magazn. Momentálně jsou k dispozici pouze scany a jedna fotka, na tkeré se teď můžete podívat v CČ.

Emma na obálce časopisu!!

24. dubna 2009 v 15:37 | Jaňula-Suzi |  Fotky, videa, animace
Emma se objevila Top girl magazine- na titulní stánce a v článku.
Na další dva scany se můžete podívat v CČ!