FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Leden 2009


Nové figurky k HP-krátura, Bellatrix a Brumbál

31. ledna 2009 v 18:36 | Peťula-Suzi |  Figurky
Na čtyři nové propagační figurky k Harry Potterovi se můžete podívat v pokračování článku. Krátura je jako živej, ale ty ostatní(Brumbál a Bellatrix) se mi teda nezdaj...

Dan a jeho karikatura

31. ledna 2009 v 11:15 | Peťula-Suzi |  Fotky, animace, videa
Daniel Radcliffe společně se svým kolegou ze hry Equus, Petrem Shafferem navštívili Sardi's restaurant v New Yorku, která je známá hlavně díky karikaturám slavných osobností, které zdobí zdi restaurace. Právě kvůli takovéto karikatuře Daniel navštívil tuto restauraci. Byla totiž zpracována jeho karikatura, která bude pověšena vedle ostatních karikatur slavných osobností.

Na pár fotek Dana z oné restaurace a jeho karikatury se můžete podívat v pokračování článku.

Lily slaví

30. ledna 2009 v 19:38 | Peťula-Suzi |  Narozeniny a úmrtí
Dnes by oslavila své 49.narozeniny matka Harryho Pottera Lily Potterová, za svobodna Evansová. Všechno nejlepší, Lily...

Rozhovor s Danem

29. ledna 2009 v 18:59 | Peťula-Suzi |  Daniel Radcliffe
Britský časopis The Daily Beast přináší nový rozhovor s hercem Danielem Radcliffem, který uý téměř legendárně stvárnil ve filmech postavu Harryho Pottera. Dan se v rozhovoru vyjadřuje k témám počínajícím politikou, hrou Equus a končící názorem na Roberta Pattinsona (Cedrik Diggory).

V první části Dan komentuje zvolení Baracka Obamy za amerického rpezidenta; Obama ho nadchnul jako prezident, přirovnává ho k Martinu Lutherovi Kingovi (který prosazoval rovnoprávnost mezi černochy a bělochy) a označuje ho symbolem pokroku. Dokonce v rozhovoru veřejně Obamovi navrhnul, že pokud by měly jeho dcery zájem o prohlídku HP setu, může jim dělat soukromého průvodce.

Ve druhé části redaktor zavedl rozhovor na anglickou politku. Radcliffe se zastává toho názoru, že Anglie je natolik konzervativní země, že za premiéra tak brzy černocha nezvolí. Dále mluví o příčinách nezájmu mladých lidí o volby a svých postojech k monarchii a princi Harrymu (za nedávno zveřjněné hanlivé vyjádření a nošení nacistické uniformy na párty).

Dan vzpomíná taky svůj irsko-židovský původ a hrdost na to, že je žid a Angličan. Kromě toho poznamenal, že se bude muset zbavit amerikanizmů, které se na něj nalepily v New Yorku.

Dále mluví o svých pocitech z končící se hry Equus, která byla vůbec jeho první zkušeností s divadelním herectvím, a taky o tom, že je lepší být dětskou hvězdou v Evropě než v Americe.

Na závěr se pochvalně vyjádřil o kolegovi Robertu Pattinsonovi v spuvislosti s děvčaty. Pattinson je podle jeho slov o hodně hezčí a zřejmě pro děvčata o hodně víc okouzlující než on. Na to, aby byl sexy, prý Robrtovi stačí jen stát a mračit se, co jemu nestačí.

Délka HBP

29. ledna 2009 v 18:54 | Peťula-Suzi |  Film 6
Podle nejnovějších informací, by měl přicházející film o Harrym Potterovi, s názvem Princ dvojí krve, být dlouhý celých 140
minut. Což jsou 2 hodiny a 20 minut.

Pozor ale, ještě to není oficiálně potvrzené!


Nehoda během natáčení Relikvií!

29. ledna 2009 v 18:48 | Peťula-Suzi |  Film
Ačkoli přípravná fáze natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti(1) zahájila jen v pondělí, hned v prvních dnech došlo k vážné nehodě.
Britský bulvární deník Mirror informuje, že došlo ke zranění filmového kaskadéra, který v nebezpečných scénách "zaskakuje" za Daniela Radcliffa. Kaskadér utrpěl zranění během zkoušení letájících sekvencí, kdy po plánovaném výbuchu došlo k jeho volnému pádu na zem. Po dopadu byl sice kaskadér při vědomí, ale necítil nohy.

Zároveň se objevily spekulace, že ke zranění kaskadéra došlo během zkoušky úvodní scény sedmého filmu, během níž letí noční oblohou sedm Potterovi do různých úkrytů.

Nehoda se stala v britských filmových studiích Leavesden. 25-letý kaskadér skončil se zraněními v nemocnici. Jeho stav by měl být v současnosti již stabilizovaný.


Nový photoshoot Emm pro Vs. Magazine!!!

29. ledna 2009 v 17:56 | Jaňula-Suzi |  Fotky, videa, animace
Konečně se objevil nový photoshoot pro VS. Magazine...=)
Tohe jsou úplně jiné fotky, než jaké Emma dosud měla!
Znám i její lepší foky, ale tady jí to moc sluší!


Nová fotka Rupa

29. ledna 2009 v 17:12 | Jaňula-Suzi |  Fotky, animky, videa

Že by výzo?

28. ledna 2009 v 19:40 | Peťula-Suzi |  Nezařazeno
Nojo, lidičky, tak zítra je to už půlrok, co chodíme do školy...Uteklo ale fakt šíleně, co říkáte? Doufám, že to u vás nebude tak zlý (to byste sem pak nemohli chodit a co my pak?:-D) Takže chci od vás slyšet zítřejší výsledky (samozřejmě až zítra). Držím vám palečky!


Rupert o rozdílu mezi HP a Cherrybomb

28. ledna 2009 v 19:23 | Peťula-Suzi |  Rupert Grint
Herec Rupert Grint vyprávěl o své práci na Cherrybomb, o své postavě a o tom, jak hodně se odlišuje tento film od Harryho Pottera.

Jak se Rupert dostal k roli v Cherrybomb:
"No, dostalo se to ke mně a zamiloval jsem si scénář. Setkal jsem se v Londýně s Lisou (režisérkou Lisou Barros D´Sa) a udělal jsem malý test. Potom jsem odletěl do Belfastu a zúčastnil se několika zkoušek. "

A jak se Cherrybomb odlišuje od Harryho Pottera?

"Skutečně jsem si to užíval, protože je to úplně jiný svět; všechno je takové měnší. Myslím, že jsem byli Harrym Potterem dost rozmazlení, protože jsme měli všechno přepychové. Ale okolo Harryho Pottera se víc čeká, takže preferuji rychlost filmu jako Cherrybomb. Na tom uděláte sedm scén za jeden den, jsou to skutečně rychlé dny a všechno je vzrušující - je to dobrá zábava!"

"Je to nejdospělejší věc, jakou jsem kdy udělal a byl to jistý risk - drogy a i špetka romantiky - takže ano, je to odlišné; je to dobré, je to cool!"
www.priori-incantatem.sk - vlastní překlad

J.K.Rowling v Nicholson´s cafe

28. ledna 2009 v 19:01 | Peťula-Suzi |  J.K. Rowling
Takhle psala J.K.Rowlingová své příběhy o Harry PotteroviDan o Robertovi

28. ledna 2009 v 18:57 | Peťula-Suzi |  Daniel Radcliffe
Otázka pro Daniela týkající se Roberta: Už jsi se skontaktoval s Robertem Pattinsonem abys mu dal nějakou radu o velké slávě kterou má díky Stmívání? Byl jednou tázan, že kdyby si měly dívky vybrat mezi ním a tebou...vždy by odpověděl tebe..jak se k tomu stavíš?

Danielova odpověď: Nemám jeho číslo, proto jsem s ním nemluvil. Ale mohu potvrdit, že když je ptán, zda by si dívka vybrala jeho nebo mě..vždy odpoví mě. Já si to nemyslím. On je mnohem hezčí a může být více okouzlující. Umít být také smyslný a sexy. Rob je ten typ že se stačí na něj podívat a jste celý rozžhavení. Já tohle neumím.


Emmana London Fashion Week, Giles Deacon 2008

28. ledna 2009 v 18:50 | Peťula-Suzi |  Fotky, videa, animace
Na co ta rudá rtěnka????
N


Kámen mudrců je 5. nejlepší film pro děti!

27. ledna 2009 v 19:22 | Peťula-Suzi |  Film 1
Prestižní britské noviny The Telegrapf zveřejnily výsledky nedávného průzkumu, prostřednictvím kterého se snažily zjistit, jaký je nejlepší dětský film v celé době. Do průzkumu bylo zapojeno okolo 3000 dospělých, kteří rozhodli, že na pátém místě se umístil Harry Potter a Kámen mudrců.

Celý žebříček:
1. Shrek - DreamWorks - rok 2001
2. Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly - Disney - rok 2003
3. Hledá sa Nemo - Pixar / Disney - rok 2003
4. Příběh hraček - Buena Vista - rok 1995
5. Harry Potter a Kámen mudrců - Warner Bros. - rok 2001

V souvislosti s Kamene mudrců si web www.priori-incantatem.sk dovolil připomenout, že dvě rekvizity z tohoto filmu se v nejbližších měsících použijí i při natáčení zavěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Jde o Siriusovu motorku a Brumbálovo zhasínadlo

Česká premiéra Prince přesunuta!

27. ledna 2009 v 18:40 | Peťula-Suzi |  Film 6
Česká premiéra filmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve byla změněna na krásný 16. červenec 2009!!

Premiéry se tak dočkáme ve stejný den jako Slovensko, s dením náskokem oproti USA. Je dost pravděpodobné, že anglická premiéra se přesune o pár dní také k bližšímu termínu, protože v Anglii je Harry Potter odjakživa promítán poprvé a považuje se za tzv. evropskou premiéru.

15.7.2009 - Dánsko, Francie
16.7.2009 - Argentina, Austrálie, Česká republika, Holandsko, Německo, Rakousko, Rusko, Singapur, Slovensko
17.7.2009 - Brazílie, Bulharsko, Finsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Japonsko, Kanada, Kazachstán, Norsko, Španělsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, USA, Velká Británie
18.7.2009 - Portugalsko
22.7.2009 - Egypt
24.7.2009 - Estonsko, Polsko, Rumunsko

To je skvělý! Ale k nám do naší díry po granátu, to stejnak dorazí dýl...:-(


Dvě promofotky Křiklana

27. ledna 2009 v 18:36 | Peťula-Suzi |  Fotky 6
Wow, konečně zase nějaké promofotky!