FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Prosinec 2008

Z poctivky Emms nemravka?

31. prosince 2008 v 10:41 | Peťula-Suzi |  Emma Watson
Mladá herečka stvárňující jednu z hlavních rolí čarodějnických filmů o Harry Potterovi se rázem stala jedním z anglických sexsymbolů. Změní velká sláva a úspěch i tuto nevinnou tvář oblíbené hrdinky?
Emma Watson (18), pro fanoušky známá hlavně pod jménem Hermiona, byla v současnosti zařazená mezi 100 nej sexi žen v jistém pánském magazínu. Na svoje záviděníhodné umístění si ješte sama nemůže zvyknout: "Stále mi to lichotí, že mě lidé považují za sexi. Je to trochu hříšné, ale je to cool."

Slaví Maggie

29. prosince 2008 v 20:01 | Peťula-Suzi |  Narozeniny a úmrtí
Jak já hlava děravá mohla zapomenout na tak důežité narozeniny jakou jsou ty Maggie Smith??? Maggie své 74. narozeniny oslavovala včera, 28.12. Doufám, že nebude vadit, když ji trochu opožděně, popřeju všechno nejlepší!

Deník Hermiony Grangerové

29. prosince 2008 v 11:14 | Peťula-Suzi |  Funny fotomontáže
Koho je to vůbec deník????


hp_magic_world's photo from 9/22/06


Drsní hoši

29. prosince 2008 v 11:05 | Peťula-Suzi |  Funny fotomontáže
Drsní hoši xD

všechno


DVD Hp4 bonusy

28. prosince 2008 v 14:31 | Jaňula-Suzi |  Film 4

Tilda Swinton - životopis

27. prosince 2008 v 20:07 | Peťula-Suzi |  Tilda Swinton
Tilda Swinton, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

Povolání: Herečka
Věk: 48
Datum narození: 5. 11. 1960
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Štír

Životopis

Pochází ze staré aristokratické rodiny; jako dcera skotského důstojníka vyrůstala v prostředí britské vysoké šlechty a byla vychovávána na nejlepších stavovských školách. Po ukončení studií sociálních a politických věd na Cambridge University nastoupila 1983 angažmá do Nuffield Theatre v Southhamptonu. O rok později se stala členkou souboru Royal Shakespeare Company, v jehož inscenaci Shakespearovy hry Oko za oko se představila rolí Julie.

Působila na mnoha významných britských scénách (Travers Theatre v Edinburghu, Royal Court, Almeida Theatre a National Theatre v Londýně), kde hrála mj. v dramatech Mika Scotta Mrtví muži, Petera Arnotta Bílá růže (1985) a Botho Strausse Turistický průvodce. 1988 slavila úspěch na jevišti Almeida Theatre jako Mozart v Puškinově tragédii Mozart a Salieri, s níž hostovala i ve Vídni a v Berlíně. Jestliže na divadle spojovala své umělecké ambice výhradně s díly avantgardních tvůrců, obdobně si počíná i ve filmu.

Prosadila se jako dvorní herečka režiséra Dereka Jarmana, v jehož výtvarně stylizovaných a homosexuálně orientovaných zpovědích, vizích a podobenstvích vytvořila plejádu různorodých ženských postav: přelétavá milenka Lena v životopisném portrétu italského malíře z přelomu 16. a 17. století Caravaggio, Panna Maria ve variaci na biblické téma Zahrada a výřečná lady Ottoline Morrellová, milenka filozofa a matematika Bertranda Russella (Michael Gough), v životopisné hříčce o rakouském filozofovi Wittgenstein. Osmiletou spolupráci s Jarmanem ukončila až jeho smrt v roce 1994.

Za roli vražedné královny Isabelly ve film. adaptaci hry Christophera Marlowa Edward II. byla oceněna Volpiho pohárem na MFF v Benátkách 1991. Zatím nejnáročnější hereckou kreaci, s níž se výrazně zapsala do mezinárodního povědomí, předvedla v postavě věčně mladého básníka Orlanda, o jehož grandiózní cestě čtyřmi staletími v mužské a ženské podobě pojednává stejnojmenná film. adaptace románu Virginie Woolfové Orlando (r. S. Potterová).

Poté si zahrála ve filmech Conceiving Ada a Teknolust Lynn Hershman-Leeson, Female Perversions Susan Streitfeld, Válečná zóna Tima Rotha a Possible Worlds Roberta Lepagea. V roce 2000 obsadila roli ve filmu Temná voda režisérů Davida Siegela a Scotta McGeeheea, která jí opět přinesla spoustu mezinárodních cen a tentokrát i nominaci na Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. Dále si zahrála ve filmech Adaptace Spikea Jonzeho, Adamovo tajemství Davida Mackenzieho a nadcházejícím komediálním dramatu Mikea Millse Thumbsucker. V roce 2005 si dále zahrála v dramatu Jima Jarmusche Zlomené květiny s Billem Murrayem a komiksové adaptaci Constantine s Keanu Reevesem.

V tomtéž roce se objevila v roli zlé Bílé čarodějnice Jadis ve filmovém zpracování knihy slavného C. S. Lewise, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Režie se ujal Andrew Adamson (Shrek, Shrek2). Film vypráví příběh čtyřech sourozenců, kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa.Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, skřítky, fauny, kentaury a obry, která je však díky prokletí zlé Bílé čarodějnice Jadisy odsouzena k věčné zimě. "Patřím k těm několika málo lidem z Británie, kteří v dětství žádnou knížku o Narnii nečetli," přiznává Swinton. "Dostala jsem se k nim až ve chvíli, kdy mi Andrew Adamson nabídnul roli v tomto filmu. Seznámila jsem se s nimi tak, že jsem je četla svým šestiletým dětem. Jejich verdikt jsem brala jako zkoušku ohněm. A když se ukázalo, že se jim knihy líbí, začala jsem o tom vážně uvažovat. Ano, hrát ztělesnění všeho zla je velký úkol. Taky se můžu dočkat toho, že se ke mně budou všechny děti celý zbytek života obracet zády!", dodává herečka.

Mezi její další filmy patří That Man from London, Stephanie Daley a Michael Clayton.

Ben Barnes - životopis

27. prosince 2008 v 20:01 | Peťula-Suzi |  Ben Barnes
Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Ben Barnes


Věk: 26
Datum narození: 20. 08. 1981
Místo narození: Londýn, Velká Británie
Znamení: Lev

Životopis

Ben se narodil 20.srpna 1981 v Londýně. Studoval Kingston University a byl členem Národního divadla Hudební mládeže. Zde hrál ve hře "The History Boys", kde ztvárnil Dakina. Tuto smlouvu však přerušil, když mu byla nabídnuta role Prince Kaspiana v pokračování vele úspěšného filmu "Letopisy Narnie: Princ Kaspian". Tato role mu udělala průlom do světa showbysnisu. Mohli jsme ho vidět ve filmu "Hvězdný prach", kde si zahrál mladého Dunstana Thorna. V budoucnu ho můžeme vidět ve filmech: "Bigga Than Ben", "Letopisy Narnie: Plavba Jitřního Poutníka", "Easy Virtue" a "Dorina Gray". Takže myslím, že 1, se máme na co těšit a za 2, Ben je velmi talentovaný herec, jehož hvězda stoupá a můžeme odněj čekat velké věci!!

Zajímavosti:
Celé jméno: Benjamin Barnes
Zaměstnání rodičů: Otec psychiatr a Matka terapeutka.
Má mladšího bratra Jacka, které mu je 23 let.
Umí hrát na piano a bicí.
Váha: 72 kg
Výška: 183 cm
Vyrůstal v jihozápadním Londýně a do dnes tam stále žije.
Jeho první profesionální práce bylo hraní na bicí v "Bugsy Malone" ve West Endu, když mu bylo 16.
Byl členem Národního divadla Hudební mládeže v letech 1997-2003.
Osobě říká, že má eklektický vkus v muzice(Beatls, Stones, Queen, někdy Motown, Stevie Wonder a Donny Hathaway) a moderní(Arctic Monkeys a Kanye West). Eklektický vkus má i ve filmech
Ben chtěl být od svých 16-ti let hercem, ale na radu rodičů šel na Universitu v Kingstonu, studoval drama a je specializovaný na angličtinu v dětské literatuře.
Je vysoce kvalifikovaný v Barytonu, Jazzu, Drumsu, Singing Rock.
Jeho oblíbené sporty jsou: košíková, kriket, plavání, tenis.

William Moseley - životopis

27. prosince 2008 v 19:52 | Peťula-Suzi |  William Moseley
Letopisy Narnie: Princ Kaspian, William Moseley

Datum narození:27.4.1987
Místo narození:Anglie
Znamení:Býk
Životopis:William Moseley je synem anglického kameramana Petera Moseleyho. Jeho celovečerním hereckým debutem se stal film Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (režie Andrew Adamson). Vedoucí castingu Pippa Hall si jej poprvé všimla během hledání hereckého obsazení televizního filmu Cider with Rosie. Tehdy roli nedostal, avšak Hall na jeho herecký talent nezapomněla a o pět let později mu nabídla roli Petra v Letopisech Narnie.

Film vypráví příběh čtyř sourozenců, kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Petr opouští Londýn ještě jako dítě, ale v průběhu děje se stává statečným a dospělým vůdcem, bojujícím za osvobození Narnie. "Jednoduše řečeno - když Petr prochází tou skříní, je ještě chlapec. Když z ní na konci vyleze zpět, je to muž. A když se ohlédnu zpět, uvědomuji si, že podobná proměna potkala během natáčení tohoto filmu i mě." říká William Moseley.

Anna Popplewell - životopis

27. prosince 2008 v 19:49 | Peťula-Suzi |  Anna Popllewell
Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Anna Popplewell

Anna Popplewell
Jméno: Anna Katherine Popplewell
Narozeniny: Prosinec 16, 1988
Vlasová barva: tmavý hnědý
Oční barva: osvětlit modrý
Výše: 5'3 a půl
Umístění: Londýn
Škola: Severní Londýn vysokoškolský
Chrám: St. Brida (ona je anglikánská církev křesťan ale je docela liberální a beleives různé zbytky)

OBLÍBENÝ
Barva: Modrý
Film: Čaroděj ze země Oz
Hudba: Coldplay, Kaiser šéf, Gavin DeGraw
Herci: Johnny Depp, Dustin Hoffman, Anthony Hopkins (také šeptal zbláznit se do Jake Gyllenhal)
Actresses: Meryl Streep, Natalie Portman, Juda Dench
Obchody: Všude - Portabello Market, mezera, Topshop, Selfridges...
Sport: Lyžování, lakros, Horsesback ježdění, plavání
Zvíře: Kůň
Hudební nástroj: Cello
Jídlo: Sushi
Služba: pracující s dětmi v umění a dramatu
Anna se narodila 16. prosince 1988 v Londýně. Jako nejstarší ze tří sourozenců se narodila doktorce a obhajci. Od svých šesti let Anna navštěvovala dramatickou školu. Její první debut byl ve filmu Frenchmenuová zátoka. Anna si zahrála v mnoho filmech, ale její nejpozorudnějším byl film Dívka s Perlou. Zkoušky na film Letopisy Narnie začaly v roce 2003 a po roce a půl se Anna dostala do uzšího výběru na roli Zuzany. Anna byla vybrána pro její inteligenci a rozumnost.
Její cíl je studovat anglickou literaturu na univerzitě.
Filmografie:
Letopisci z Narnia: Prince Caspian (2007) (pre produkce) .... Susaa Pevensie
Letopisci z Narnia: Lev, čarodějnice a šatník (2005) .... Susaa Pevensie
Dívka s Pearou Earringem (2003) .... Maertge
Daniel Deronda (2002) (televize) .... Fanna Davilow
Thunderpants (2002) .... Denisa Smash
Mě bez tebe (2001) .... Young Marina
"láska v chladném klimatu" (2001) (mini) televizních sérií .... Viktorie
Špinavosti (2000) (televize) .... Rebecca
Malý upír (2000) .... Anna Sackville - Bagg
Mansfield Park (1999) .... Betsea
Francouz- ovo zátoka (1998) (televize) .... Jindřiška

Adresa kam Anně můžete napsat:
Anna Popplewell
c/o Sasha Leslie Management
34 Pember Road
London NW10 5LS
uk


Skandar Keynes-životopis

27. prosince 2008 v 19:45 | Peťula-Suzi |  Skandar Keynes
Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Skandar Keynes
Skandar Keynes
Jméno: Skandar Amin Casperovy* Keynesy
Datum narození: Září 5. 1991
Narozený: Londýn, UK
Vlasová barva: Tmavá hněď
Oční barva: Hnědý
Matka: Zelfa Cecil Hourani
Otec: Randal Keynes
Sourozenci: Soumaya
Skandar se narodil 5.září 1991 v Londýně. mezi lety 2000 - 2005 navštěvoval Divadelní školu a jeho první profesionální role byla Enzo Ferrari v Ferrari (2003). Později dostal roli Edmunda v Letopisech Narnie a jako poslední z Pevensiových dostal roli. Jako Edmund zůstane i ve flmu Princ Kaspián a Plavbě Jitřního poutníka, která se bude natáčet v roce 2008.
Filmografie:
 • Letopisi z Narnia: Lev, čarodějnice a skříň (2005) - Edmund Pevensie
 • Ferrari (2003) - Enzo Ferrari v 8 let starý
 • Viktoriáncové - viktoriánský nalezenec
 • Macbeth RSC nahrávání
Zvláštnosti: (toto je překlad který mi poskytl počítač a nechce se mi uptravovat snad to pochopíte. Děkuji)
 • Během filmování lva, čarodějnice a šatník, Skandar musel jíst 35 kusy z tureckého potěšení které bylo "o velikosti jeho pěsti."
 • Charles Darwin, 19. století vědec který popularizoval vývojová teorie, je Skandar- ovo ohromný ohromný ohromný dědeček.
 • On vyzkoušel pro podíl v Nanně McPhee
 • Dostal růžový řemen z jeho castmates Anny Popplewell a William Moseley jak žert pro jeho/ho/něho 14. dárek k narozeninám.
 • Jeho oblíbené filmy jsou "cokoli co má krev a vnitřnosti.' šetření soukromého Ryana' bylo nebe."
 • Při filmování lev, čarodějnice a šatník, on musel dostat jeho/ho/něho obrnění upevnilo týdně protože on rostl 6 1/2 palce.
 • On navštěvuje stejnou školu jak Daniel Radcliffe (Harry Potter).
 • Jeho otec je autorský Randal Keynes.
 • On vyzkoušel pro roli Simonu v' chůvě McPhee'.
 • Může jet na koni.
 • Hraje roh (stupeň 5) a flétna (stupeň 3).
 • Má zelený pruh v tae kwon konat službu.
 • Byl vypovězení z jídelních cukrových produktů na sadě během filmování letopisců z Narnia: Lev, čarodějnice a šatník kvůli hyperaktivitě orientacím.
 • Jeho ideální místo k žít by byl "nějaké opravdu chladné místo v Tichém oceánu nebo na jih od Francie nebo Španělska. Kdesi horký a pláží. " *
 • On je Athiest.*
 • Favourtie televizní přehlídky jsou Family Guy a drhne.*
 • Favourtie hudba je "královna, Outkast, rozžhavené dočervené paprikové pepře, a zvukové stopy filmu."*
A kdybyste chtěli Skandarovi napsat:
Skandar Keynes
c/o Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London, W1W 8SR

Nový rozhovor s Emmou!

27. prosince 2008 v 19:04 | Peťula-Suzi |  Emma Watson
Její výkon jako žačky Hermiony Grangerové v Harrym Potterovi ji korunoval jako neoblíbený sex symbol. Nijak jí to však nepomohlo.
18-letá herečka si začala s mnoha muži - včetně zpěváka Johnnyho Borrella a australského studenta Anguse Willoughbyho - je to smutné, ale i přesto je stále sama.
"Začala jsem si s mnoha muži a začínám být nazývána WANTOM WOMAN" vtipkuje Emma, která stále žije doa s její mámou v Oxfordshire.
"Vztahy jsou dost komplikované, bez přemýšlení o tom, jak se druhý má. Jestli je vám skvěle, když jste spolu, nebo by zase bylo lepší se rozejít. Je to špatné, když se lidé podvádějí. Muži se mě buď bojí, nebo si ze mě utahují".
"Až budu starší, chtěla bych se vdát. Úspěch a sláva je na nic, když nemáte někoho, koho milujete. Ale ON bude muset být inteligentní, zajímavý a bude se mnou muset mluvit.Nikdo, kdo by se pořád nudil a tak."
"Není tu mnoho gentlemanů, naneštěstí. Ale já pořád čekám na svého rytíře v zářivé zbroji. A jsem si jistá, ten okamžik, kdy se objeví jednou přijde".
Doufám, že život napodobuje umění - o rytířích slyšíme v dětských pohádkách a Emmin hlas můžeme slyšet v překrásném animovaném filmu, The Tale of Despereaux.
Hopefully life will imitate art - knights are drawn to fairytale princesses and Emma can currently be heard as the voice of lonely Princess Pea in the new animated movie, The Tales of Despereaux.
Pan Pravý tu teď není, ale jeho nenápadné oči a krásný úsměv, Emma už nikdy nebude mít o obdivovatele nouzi.
Nedávno byla také jedna z TOP 100 nejvíce sexy dívek v pánském časopisu.
"Je to velmi lichotivé, že si lidé o mně myslí, že jsem sexy" říká trochu rozpačitě. "Je to trochu divné, ale cool".
"Moji prarodiče a můj otec jsou z toho paf. Nesnáší to - ne, jen vtipkuji."
"Momentálně jsou všichni v pohodě, ale někdy se své babičce musím omluvit."
"Ona četla všechny ty věci a to nejsou věci, které jsem o sobě chtěla slyšet."
Emma, její rodina a přátelé ji pořád drží nohami na zemi.
To, že hrála v Harrym Potterovi ji udělalo jednou z nejbohastších teenagerů světa. Říká, že je to více než £5milionů. Emma se rozhodně nemusí obávat úvěrové tísně. A kdyby si snad chtěla koupit nějakou opravdovou blbost, přátelé jí to rozhodnjě rozmluví.
"O oni mě nenávidí, opravdu nenávidí!" směje se. "Vlastně jsou jsou velmi hrdí, to je ten důvod, proč je miluji a byly by v rozpacích z kupování divných a nedůležitých všcí. Vždycky když jsem to zkusila, řekli: "Co to děláš? Chci zaplatit polovinu."
"Moje rodina mi nebude tolerovat, pokud bych se chtěla stát až moc velkou celebritou. Dělají si ze mě pořád srandu, až k smrti a to prostě nejde."
Příští rok Emma bude v šestém dílu dobrodružství Harryho Pottera, Princ dvojí krve. Už má ale podepsané dvě smlouvy pro dva poslední filmy. Také je skvělý student, samé A ( jako její role - Hermiona ) a je stanoveno, že bude hrát i studovat.
"Chci být vzdělaná, opravdu chci jít do školy," říká Emma.
"Jsem něco jako Jodie Foster, Natalie Portman, Meryl Streep - ony všechny jsou dost vzdělané. A to je velmi důležité. Myslím tím, jsem mladá, zkouším nové věci a taky dělám chyby. A dělání toto všechno před očima ostatních je trochu těžké."
"Rozumím tomu, proč lidé mají rádi Lindsay Lohan
"Jsem schopna naprosto rozumět tomu, proč se lidé jako Lindsay Lohan zbláznili v jejich hvězdných životech. Naštěstí jsem dost tvrdě pracovala nato, abych se stala vzpurným teenagerem. Nezapomínejme, jsem si jistá, že až mi bude 30, taky se zblázním."
Emma má ráda nejen hraní, našla zalíbení i v módě. Byla na mnoha módních přehlídkách, fotila pro italské Vogue, ale stále se směje fámům, že je tváří Chanelu.
"Není to pravda," říká. "Měla jsem na sobě jejich oblečení, plno věcí, které byly úžasné, ale nejsem modelka.. zatím."
Dnes má na sobě Zara svetr, PVC legíny a TOPSHOP tričko - a vypadá úchvatně.
"Mixuji oblečení z ulice a velmi módní oblečení a vintage," řekla Emma.
"Jsem opravdová Londýňanka. Máme velmi šedé a tmavé počasí a já si myslím, že to je ten důvod, který nás povzbuzuje k tomu - mít velmi bláznivý styl oblékání."
"Ale je to stresující, představa, že kdykoli vyjdu z domu, se najde někdo, kdo bude kritizovat vše, co mám na sobě. Je to zastrašující. Doufám, že to tu danou osobu nebude bavit."
"Moje máma je hodně chic a já se od ní učím. A Kate Moss má velmi dobrý styl. Obléká se tak, jak chce a lidé ji milují.
"Myslím si, že Audresy Hepburn je neuvěřitelně šarmantní a Jennifer Conelly se obléká dobře - stejně take Kate Hudson a Kate Bosworth."
Emma je už tak dost štíhlá, velikost 8 a doufejme, že se nestane, že by modeling donutil Emmu být ještě štíhlejší?
"Nemyslím si, že je to krásné být tak moc hubená," říká Emma. "Není to pro mě inspirativní. Jsem šťastná, jsem taková jaká jsem od přírody. Nedržím diety a nechci být super-štíhlá. Mimochodem, miluji jídlo, speciálně čokoládu. A miluji vaření. Ráda vařím těstoviny a peču velký malunový dort."
Mezi její další záliby patří potápění, tenis, hokej a dále je tu jeden jeden koníček, který si ale jako teenager nemůže užít.
"Nemůžu požívat Facebook protože lidé by kopírovali to, co napíšu ostatním a posílali to celým internetem," ona říká.
Vzhledem k tomu, že se blíží loučení s Bradavicemi, Emma přiznává, že má smíšené pocity o tom, že Harry Potter brzy už nebude.
"Strávila jsem tím více, než polovinu svého života a je to jako moje druhá rodina, bude to dost hrát na pocity," říká Emma. "Nejlepší věc v Harrym Potterovi je, že můžete vytvořit šest let trvající den jen tím, že si potřepete rukama.
"Ale těším se na to, že budu mít mnohem více volného času na ostatní projekty. Jsem připravená na něco nového."
"Někdy si přeji, aby mlj život byl lehčí, ale většinu času se cítím jak ta nejšťastnější holka na světe."


Harry Potter má zákaz vycházení

27. prosince 2008 v 19:00 | Peťula-Suzi |  Daniel Radcliffe
Filmová hvězda Daniel Radcliffe musí i přes své bohatství rodiče poslouchat víc než jeho vrstevníci.

24. prosince 2008

Pokud si někdo myslí, že se devatenáctiletý Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera, večer co večer oddává nočním radovánkám ve vyhlášených nočních klubech, pak se hluboce mýlí.

Nasadili na něj strážce
Daniel má totiž od rodičů přísný zákaz vycházení po jedné hodině v noci. O dodržování zákazu se stará jeho osobní strážce, kterého na něj starostliví rodiče nasadili.

Jak deníku New York Post prozradil jeden z Danielových přátel, herec si z toho nic nedělá. Je naopak rád, že má nad sebou neustále dohled, kdyby se semlela nějaká rvačka.

"Danielovi rodiče si nepřejí, aby zvlčil a do rána pařil na nějakých večírcích. Proto mu nařídili vracet se domů nejpozději v jednu hodinu po půlnoci," prozradil Radcliffův kamarád.

"Daniel má od rodičů přiděleného osobního strážce, který na něj dává pozor. Kromě jiného také hlídá, aby byl včas v posteli," dodal.

Bertíkovy fazolky 1000* jinak

27. prosince 2008 v 14:51 | Jaňula-Suzi |  Co se jinam nevešlo
Další v CČ

Knihy v knihách

27. prosince 2008 v 14:29 | Jaňula-Suzi |  Co se jinam nevešlo
Seznam knih vyskytujících se v HP.

Dvě nové fotky Toma z premiéry Dark Knight 08

27. prosince 2008 v 12:18 | Jaňula-Peťula-SuziŽivotopis Georgie

27. prosince 2008 v 10:18 | Peťula-Suzi |  Georgie Henley
Datum narození: 12.07.1995
Místo narození: Ilkey, Anglie
Znamení: Rak
Životopis: Georgie Henley se narodila jako Georgia Laura Henley ve městě Ilkley, které leží na severu Anglie a chodila do místního hereckého kroužku Upstagers.

Roku 2005 si zažila svůj herecký debut, když se objevila v roli Lucinky ve filmovém zpracování knihy slavného C. S. Lewise, Letopiy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Režie se ujal Andrew Adamson. Film vypráví příběh čtyřech sourozenců, kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. "Lucinka se mi v mnoha věcech podobá, takže bylo docela snadné do té role vklouznout," říká malá herečka

Photoshoot Matta - Colectormania 2008

27. prosince 2008 v 10:04 | Peťula-Suzi |  Matthew Lewis
Na nový photoshoot Matthewa se můžete podívat v celém článku.

Shoot Emmy z roku 2006 - Murray Close

27. prosince 2008 v 10:01 | Peťula-Suzi |  Fotky, videa, animace

Taky neznáte? Nejste sami!