FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Zamilovaní?

20. února 2008 v 9:06 | Suzi |  Daniel Radcliffe
Jak strávil letos Valentýna Harry Potter - Daniel Radcliffe? Světě div se! Pozval na schůzku Hermionu - Emmu Watsonovou!
Daniel Radclife se nedávno rozešel se svou přítelkyní Laurou O´Toolovou
Ale přesto svátek všech zamilovaných svatého Valentýna neslavil sám. Na rande pozval kolegyni z Harryho Pottera Emmu Watsonovou, představitelku Hermiony.
Ta zrovna neměla taky žádného žhavého adepta na líbání a tak na West Endu v Londýně trávila s Danielem čas v hospodě Imperial Arms. Dvojice se celou dobu smála a objímala.
"Každý si myslel, že je skvělé, že se rozhodli trávit Valentýna spolu, nejromantičtější den v roce. Vypadali jako zamilovaný pár, který podle všeho má oči jen jeden pro druhého. Daniel a Emma dorazili do hospody docela pozdě, kolem desáté večer, a sedli si venku. Tulili se k sobě, aby se vzájemně zahřáli," prozradil zdroj britskému Daily Mirror.
Zatímco Daniel se prý příliš neskrýval, Emma si kryla obličej šálem. "Emma se pořád dívala přes rameno, nechtěla, aby ji někdo poznal. Když si lidé toho páru začali všímat, zabalila si hlavu do šály, aby jí šly vidět jen oči. Danielovi to ale připadalo hysterické a začal se smát. Strávil celý večer chichotáním jako zamilovaný teenager," dodal zdroj.
Zdroj :Blesk.cz
Podle mého zdroje jsem přesvědčená, že tomu tak nebylo. Vím přesný rozpis dnů, kdy Emma Watson natáčela HP6 a tím je i Valentýn, ale udělejte si svůj úsudek. I já bych jim přála, aby se zrovna oba dva dali dohromady , ale oba stále prohlašují, že jsou jako bratr a sestra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suzi Suzi | 23. února 2008 v 10:59 | Reagovat

Já se picnu!  Taková kravina!!!!:DDDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama