FINÁLOVÉ KOLO SONC!! MEGA DŮLEŽITÉ! Prosím hlasujte TADY
pro Ruperta Grinta!
Předem díky :)

mrkejte-- http://bandzone.cz/lilandyneff

Únor 2008

Narozky Julie Waltre

22. února 2008 v 19:52 | Suzi |  Narozeniny a úmrtí
Dnešním oslavencem je Julie Waltre, kterou známe jako maminku Weaselyů Molly Weasley. Julie slaví své 58. narozeniny.
Všechno nejlepší!

narozky Alana Rickmana

21. února 2008 v 19:38 | Suzi |  Narozeniny a úmrtí
Dnes, 21. února slaví své již šedesátidruhé narozeniny herec Alan Rickman, kterého známe jako představitele profesora Snapea.

Všechno nejlepší za celý tento blog!

Kouření...

21. února 2008 v 17:56 | Suzi
Takže, myslím si, že ten kdo začne kouřit hodně brozo tak to dělá jen z frajeřiny!!! Nemyslím si že by se mělo kouřit! Já sama nekouřím a ani po tom nijak netoužím! Jestli kouříš, je to tvoje věc! Ale měl/a bys myslet na následky! Já osobně bych se asi nechtěla líbat s popelníkem... Nikoho nepoučuju jen nabádám aby se zamyslel jestli vůbec ví co dělá! Ale to je jen můj názor. Řekni i svůj! (ní že do komentářů)...

Co myslíš?

20. února 2008 v 20:02 | Suzi
Tak co? Proběhla svatba Emmy a Dana?

Co si myslíš o blogu?

20. února 2008 v 19:58 | Suzi
Co si myslíš? Líbí se ti tu? Máš možnost to říct!

Trio a pár dalších...

20. února 2008 v 19:53 | Suzi |  Fotky 3

Sirius a Tonksová

20. února 2008 v 19:29 | Suzi |  Fotky z filmu

Pár obrázků...

20. února 2008 v 19:07 | Suzi |  Fotky z filmu
Harry - Voldemort
Ron - Lucius Malfoy
Hermiona - Umbridgeová
Lenka- Smrtijed
Tak tady máte několik členů BA (Brumbálovi armády) s jejich nejspíš nepřáteli. Obrázky jsou dost malé ale to snad tak moc nevadí. :D

Emma Watson a Dan Radcliffe-svatba?

20. února 2008 v 9:18 | Suzi |  Emma Watson
Na téma vztah Emmy a Dana se diskutuje hodně,ale tohla je už si krapet přehnané . V článku se dozvíte proč
Svatba Dana Radcliffa a Emmy Watson!!!
Ve vší tichosti proběhla neuvěřitelná svatba Daniela Radcliffa a Emmy Watson, krátce po jejích patnáctých narozeninách. Jejich dítě (pravděpodobně syn Alan) by se měl narodit kolem října. Veškeré informace o této neuvěřitelné události a o vývoji jejich vztahu se dozvíte v tomto článku.


Přání mnoha fanoušků byla vyslyšena. Dan Radcliffe a Emma Watson si "datum" řekli své ANO na přísně utajované svatbě, která se podle našeho informátora konala v pravé poledne, kdesi za Londýnem.
O jejich svatbě jako první informoval mezinárodní server harry.potter.jp - děkujeme našim dvoum japonským překladatelům - KnoXikovi a Misse.


Jejich první setkání prý nebylo nijak nabité emocemi, byli ještě děti, vlivem médií a popularity začali velice rychle dospívat. Emma Dana přede všemi přehlížela, nesmělý představitel Harryho Pottera byl však uchvácen její živelností.
Byla to však Emma, která když si přiznala, že Dana miluje, udělala první krok. Možná si pamatujete rozhovor, ve kterém přiznala, že Radcliffa znala již z filmu Agent z Panamy, kde jí učaroval, ale ještě před prvním setkáním se zapřísáhla, že na ní nesmí nic poznat. Přesto už z prvního filmu muselo být vystřiženo několik scén, kde - podle Columbuse - na Harryho jen civí... Režisér prvních dvou filmů Chris Columbus k tomu v rozhovoru pro britský list The Sun poznamenal:
"Práce s těma dvěma byla zpočátku hrozná, než získali profesionální odstup. Je zajímavé, že vstupem na scénu, jako by mezi nimi přelétla neviditelná jiskra. Mimo kameru řádili jak splašení - zvlášť Dan s Rupertem - ale ve chvíli, kdy spolu měli hrát, Dan zrudl a Emma hrozně přehrávala, aby zakryla, že se skoro třese. Naštěstí větší vrstva líčidla první Danovy natočené scény Emma se po první puse s Danem zklidnila."
Ano, o prvním polibku proběhlo několik fám, které vzhledem k jejich věku nikdo nebral vážně. Dan si vzpomíná na svých oficiálních stránkách, že se málem udusil, jak se bál dýchat. Emma prý své kamarádce přiznala, jak se bála, že ucukne protože ho "zahnala do rohu" - oba se s úsměvem shodují, že to rozhodně nebyla jen "dětská pusa".
Ve skutečnosti spolu začali více chodit až při natáčení Tajemné komnaty, tehdy se totiž Dan začal chovat jako muž - Emma o tom napsala při chatu news.bbc.com:
"Ze začátku to vypadalo, že kluk jsem já. Navrhovala jsem schůzky a většinou jsem na nich mluvila jen já."
Spammer81: Nepustil tě ke slovu?:-)
"Tak ne, bylo to nádherné, visel mi očima na rtech a já věděla, že ani netuší, co říkám. Říkal, že miluje jen melodii mého hlasu. Dokonce jsem mu několikrát přinesla slunečnici..."
Cho_Chang42: Ty jsi mu nosila kytky?!!!
"On jí vždycky jen držel a pak jsem ji na konci dostala já. Miluju slunečnice. Ale od Tajemné komnaty se ujal velení a myslím, že se mu podařilo mě zkrotit."
Jako bychom slyšeli smích Emmy za počítačem při chatu. Tajemná komnata byla tedy předělem spíš pro Dana. Jejich rozhodnutí, vzít se co nejdříve (nejpozději ihned:-)) ovšem přišlo před natáčením Azkabanu.

Když Rupert (Ron Weasley) svědčil u soudu pro zplnoletění pro Radcliffa, velmi přesvědčivě dokazoval, že u Dana nešlo o nějaký pubertální rozmar.
"Pár dní jsem u něj v přívěsu skoro bydlel. Křičel ze spaní, volal Emmu, pak se mi svěřil, že bez ní nemůže a nechce žít. Vyděsil jsem se, že si chce něco udělat, vypadal dost vyčerpaně, ale řekl mi, že se chtějí vzít a že pro to udělá všechno. Říkal, že tahle přetvářka před médii a při natáčení ho zabíjí."

Nakonec tedy rodiče i média postavili před hotovou věc. Samozřejmě jsme se zeptali, jak na to jejich zákonní zástupci reagovali.
Dan: "Táta to vzal sportovně, protože se taky skoro musel ženit, i když o čtyři roky později než já. Od mámy jsem dostal facku, ale nakonec se mi omluvila a teď už jenom vedeme boj o bydlení. Máma prostě chce, abychom bydleli u nich. Ale ani my s Emmou nechceme bydlet ani u jedněch rodičů. Nedělalo by to dobrotu."
Emma: "Naši to myslím nepřekousli doposud, ale sem na svatbu přišli a blahopřáli nám a táta mi řekl, že nám kdykoli rád pomůže. Věřím, že to máma zvládne, moc Dana miluju, je pro mě víc než rodiče."
Zdroj:atomickitten7.blog.cz

Zamilovaní?

20. února 2008 v 9:06 | Suzi |  Daniel Radcliffe
Jak strávil letos Valentýna Harry Potter - Daniel Radcliffe? Světě div se! Pozval na schůzku Hermionu - Emmu Watsonovou!
Daniel Radclife se nedávno rozešel se svou přítelkyní Laurou O´Toolovou
Ale přesto svátek všech zamilovaných svatého Valentýna neslavil sám. Na rande pozval kolegyni z Harryho Pottera Emmu Watsonovou, představitelku Hermiony.
Ta zrovna neměla taky žádného žhavého adepta na líbání a tak na West Endu v Londýně trávila s Danielem čas v hospodě Imperial Arms. Dvojice se celou dobu smála a objímala.
"Každý si myslel, že je skvělé, že se rozhodli trávit Valentýna spolu, nejromantičtější den v roce. Vypadali jako zamilovaný pár, který podle všeho má oči jen jeden pro druhého. Daniel a Emma dorazili do hospody docela pozdě, kolem desáté večer, a sedli si venku. Tulili se k sobě, aby se vzájemně zahřáli," prozradil zdroj britskému Daily Mirror.
Zatímco Daniel se prý příliš neskrýval, Emma si kryla obličej šálem. "Emma se pořád dívala přes rameno, nechtěla, aby ji někdo poznal. Když si lidé toho páru začali všímat, zabalila si hlavu do šály, aby jí šly vidět jen oči. Danielovi to ale připadalo hysterické a začal se smát. Strávil celý večer chichotáním jako zamilovaný teenager," dodal zdroj.
Zdroj :Blesk.cz
Podle mého zdroje jsem přesvědčená, že tomu tak nebylo. Vím přesný rozpis dnů, kdy Emma Watson natáčela HP6 a tím je i Valentýn, ale udělejte si svůj úsudek. I já bych jim přála, aby se zrovna oba dva dali dohromady , ale oba stále prohlašují, že jsou jako bratr a sestra.

Životopisy ČARODĚJEK

19. února 2008 v 17:54 | Suzi |  Čarodějky
Životopisy čarodějek
PHOEBE (ALYSSA JAYNE MILANO)
Datum narození: 19.12.1972
Místo narození: Brooklyn, NY, USA
Znamení: Střelec

Životopis:
Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.
PAIGE (ROSE MCGOVAN)
Datum narození: 05.09.1975
Místo narození: Florence, Italy
Znamení: Panna

Životopis:
Rose se narodila francouzské matce a irskému otci, jako druhá nejstarší z šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Když jí bylo deset let celá rodina spolu se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki.

Arkai byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu, "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue. Ještě předtím si zahrála v nevýznamné roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992). "The Doom Generetion" byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry.

Této možnosti ihned využila a získala stálou práci v nízko rozpočtovém thrilleru "Kiss and Tell" (1996). Následně dostala roli v dalším thrilleru, který měl rozhodně větší rozpočet "Scream" (1996). Tento film se překvapivě stal trhákem a Rose v roli studentky Tatumy Riley získala mnoho příznivců.

Po zahrání v roce 1997 v televizním filmu "Devil in the Flesh" se objevila ve dvou filmech sepolu s Benem Affeckem. Poté se objevila v roli dívky, která se snaží svést velice vzrušeného Jeremy Daviese ve filmu "Going All the Way" (1997), následně v thrilleru "Phantoms" (1998). O rok později získala roli v nezávislém filmu "Jawbreaker", kde sizharála s Rebeccou Gayheart.
PIPER ( HOLLY MARIE COMBS)
Datum narození: 03.12. 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Životopis:
Její matce bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po pouhých dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se však o ni matka dobře starala. Když jí bylo osm, přestěhovali se s matkou do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví.

Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. V třinácti letech si zahrála malou roli ve folmu Sweet Hearts Dance, kde hrály třeba Don Johnson a Susan Sarandonová. Další role hrála třeba v New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Pokud vám předchozí filmy stejně jako mě vůbec nic neříkali, tak si ji určitě vybavíte jako Kimberly Brockovou v Picket Fences.

Ceny za bleskovku č.1!

19. února 2008 v 17:28 | Suzi |  Vaše ceny
Tak přece! Udělala jsem něco jako diplomy. :D tak doufám že se vám alespoň trochu líbí!

Co nosí Emma?

19. února 2008 v 16:39 | Suzi |  Fotky, videa, animace
V článku se můžete podívat na srovnání oblečení, které měla Emma na sobě na různých akcích. Jedná se buď o stejné, nebo podobné kousky.

Další dva herci v HP a princ dvojí krve

19. února 2008 v 9:12 | Suzi |  Noví herci
Na PotterWebu.cz se objevili další dva herci, kteří se objeví v právě natáčeném filmu HP a Princ Dvojí Krve. Více informací o nich a jejich fotky najdete v článku.

Životopis Dana

18. února 2008 v 18:12 | Suzi |  Daniel Radcliffe
Jméno: Daniel Jakob Radcliffe
Záliby:Hraní na basovou kytaru, dívání se na závody Formule 1
Domácí mazlíčci:2 Psi : Bink a Nuggeta
Postava: Harry Potter
Datum narození: 23.07.1989
Místo narození: Fulham, Londýn, Anglie
Znamení: Lev
Oblíbený: Film: Charlieho andílci, Spiderman
Seriál: The Simpsons
Herečky : Nicole Kidman, Julia Roberts, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones, Kate Hudson, Renee Zellweger, Jodie Foster, Kirsten Dunst, and Cameron Diaz
Herci : Tom Hanks, Ben Stiller, Jude Law, Ed Harris, and Robert DeNiro
Idol : Gary Oldman
Hudba : The Stroke, Stereophonics, Dandy Warhols, Sex Pistols, Iggy Pop, The Thrills, Darkness, Jet, Red Hot Chili Peppers, Rolling Stones, Longview, The Libertines, The Stranglers and The Undertones, David Bowie, ColdPlay, Deftones, Blur, The Music, Zwan, Brendan Benson, The Rapture.

Životopis:
Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). Ve filmu s hvězdným obsazením na sebe dokázal Daniel upozornit. Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy.

Největší úspěchu se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců. Jeho život se náhle změnil, poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu. Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Columbus vybral pro tuto roli. Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Nutno dodat že v dalších dílech si vedl snad ještě lépe...

Životopis Ruperta

18. února 2008 v 18:11 | Suzi |  Rupert Grint
Jménoa příjmení:RUPERT MICHAEL GRINT
Datum narození:24.81988
Místo narození:HERTFORDSHIRE,ANGLIE
Záliby:MALOVÁNÍ,GOLF,FOTBAL,PLAVÁNÍ,JÍZDA NA KOLE....(SPANÍ)
FILMOVÁ POSTAVA:RONALD WEASLEY
KONTAKT:Rupert Grint
Peter Fraser & Dunlop
Drury House
34-43 Russell St.
London WC2B 5HA, UK

Rupert Grint - biography

name:RUPERT MICHAEL GRINT
born:24.81988 HERTFORDSHIRE,ANGLIE
Hobbies:MALOVÁNÍ,GOLF,FOTBAL,PLAVÁNÍ,JÍZDA NA KOLE....(SPANÍ)

Životopis Emms

18. února 2008 v 18:05 | Suzi |  Emma Watson
Jméno: Emma Watson
Záliby: hokej, házená, tenis a atletika
Postava: Hermiona Grangerová
Datum narození:15.04.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Záliby: Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.


Životopis:
Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.

Kdo koho dabuje

18. února 2008 v 17:57 | Suzi |  Zajímavosti z kouzelného světa
Hlavní trojice: Harry Potter - Vojtěch Kotek
KOTEK Vojta
Ron Weasley - Jiří Kocman
Jirka Kocman
Hermiona Grangerová
- Anežka Pohorská
Jitka Moučková
Učitelé: Albus Brumbál - Otakar Brousek starší
Hostem Petra Novotného bude i Otakar Brousek st. - Autor: Divadlo na Vinohradech

Minerva McGonagallová - Jana Drbohlavová
Dívka na koštěti (1972) - foto: archiv divadla ABC a archiv TT
Severus Snape - Aleš Procházka

profesor Quirrell - Martin Sobotka
Zlatoslav Lockhart - Martin Kollár
Remus J. Lupin - Otakar Brousek mladšíAlastor Moody - Zdeněk Maryška
Zdeněk Maryška
madame Hoochová - Vlasta Žehrová
Rubeus Hagrid - Jiří Zavřel
Filius Kratiknot - Zdeněk Hess
Pomona Prýtová - Miriam Kantorková

Sibyla Trelawneyová - Ljuba Krbová
Ljuba Krbová - foto: Lenka Hatašová, archiv TT, archiv TV Nova
Spolužáci:
Draco Malfoy - Radek Škvor
Ginny Weasleyová - Julie Alexandridisová
Cedric Diggory - Jan Maxián

Rodinní příslušníci: Vernon Dursley - Rudolf Jelínek
Petunie Dursleyová - Dagmar Čárová
Marjorie Dursleyová - Jaroslava Obermaierová

Přátelé: Molly Weasleyová - Martina Hudečková

Artur Weasley
- Jan Vlasák
Sirius Black - David Prachař

Zahraniční hosté: Olympa Maxime - Valerie Zawadská
Valérie Zawadská
Igor Karkarov - Michal Stránský
Viktor Krum - Filip Blažek
Fleur Delacourová - E. Tomalová
Záporné postavy:
lord Voldemort, Tom Rojvol Raddle - Bohumil Švarc starší (1), Radek Hoppe (2), Miroslav Táborský (4)
Miroslav Táborský

Lucius Malfoy - Pavel Trávníček
Pavel Trávníček
Peter Pettigrew
- Pavel Šrom
Bartemius Skrk mladší - Pavel Tesař
Ostatní postavy:
pan Ollivander - Bohuslav Kalva
Argus Filch - Jan Přeučil

Ritta Holoubková - Radka Stupková
Kornelius Popletal - Zdeněk Hess
Bartemius Skrk starší - Milan Slepička
Percy Weasley - Jan Kalous
Jan Kalous hrál ve filmech od devíti let - foto: archiv Jana Kalouse
Ufňukaná Uršula - Jana Páleníčková
Moudrý klobouk - Vladimír Brabec (1)

Dobby - Libor Hruška

Delfínci!!!

18. února 2008 v 15:52 | Suzi |  Jiné obrázky